VRF هایسنس

مشخصات فنی وی آرف هایسنس (VRF)

وی آراف هایسنس داری یونیت خارجی در ظرفیت ۸ تا ۲۸ اسب بخار به صورت یونیت تکی می باشد که در صورت یونیت تکی می باشد که در صورت نیاز می توان تا ظرفیت ۱۱۲اسب به صورت ماژول راه اندازی شود ودر کاربری های مسکونی .تجاری .اداری و غیره مورد استفاده قرار گیرد .

(وی آر اف مخفف شده کلمه Variable Refrigerant Flow و معنایی که برای آن در نظر گرفته شده را می‌توان کنترل حجم مبرد در نظر گرفت. باید متذکر شد که در چنین دستگاه هایی از گاز مبرد R410A استفاده شده و متناسب با دبی، دور موتور این دستگاه تنظیم می‌شود. وی آر اف (VRF) هایسنس Hisense از جمله برندهایی به حساب می‌آید که می‌توان آن را در دسته برندهای با کیفیت چینی مورد استفاده قرار گیرد.

 

سیستم وی آر اف VRF برند هایسنس، به سبب ویژگی و فاکتورهایی که در زمان ساخت این دستگاه به آن‌ها توجه شده است، کیفیت بالایی دارد و به دنبال این موضوع شاهد استفاده از این سیستم در بسیاری از محیط‌ها هستیم. همچنین موضوع دیگری که باید به آن اشاره شود، مصرف پایین برق است. به گونه‌ای که استفاده از آن به جای دیگر سیستم‌های سرمایشی، هزینه کمتری را برای شما به همراه خواهد داشت و یک انتخاب به‌صرفه خواهد بود.

وی آر اف (VRF) هایسنس Hisense

طبق هر آنچه تا به اینجا گفته شد، وی آر اف (VRF) هایسنس Hisense یک دستگاه کارآمد با ویژگی های متفاوت است که امکان استفاده از آن در زمینه های گوناگون فراهم می‌شود. در ادامه بارز ترین ویژگی های در نظر گرفته شده برای سیستم وی آر اف VRF را ذکر خواهیم کرد تا از آن‌ها مطلع شوید.

 

قیمت به‌صرفه و مناسب.

صرفه‌جویی در مصرف انرژی

تولید صدای کم و عدم آزار و اذیت صوتی

برخورداری از طرح زیبا و منحصربه‌فرد

موجود در طرح و مدل‌های گوناگون اعم از پنجره‌ای، ایستاده و دیواری

به‌کارگیری از قطعات با کیفیت چینی

برخورداری از قدرت بالا در زمینه پرتاب باد

بررسی طرز کار سیستم VRF

شاید برای شما در رابطه با طرز کار این سیستم سوال پیش آید و برایتان جالب باشد که در رابطه با این موضوع اطلاعات کافی را داشته باشید. در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت تا با این موضوع نیز آشنا شوید.

 

باید متذکر شد که وی آر اف (VRF) هایسنس Hisense بر پایه سیکل تبرید و به شکل مستقیم کار می‌کند. منظور از شکل مستقیم، کار کردن دستگاه بدون نیاز به سیال واسط است. برای مثال اگر سیستم در حالت سرمایش قرار گرفته باشد، گاز مبرد R410A در یونیت خارجی با استفاده از قطعه کمپرسور فشرده می‌شود و در طی این فشرده سازی، گاز در بخش کندانسور به شکل مایع در می‌آید. سپس مایع تشکیل شده از طریق لوله خط مایع به بخش دیگر یعنی یونیت داخلی انتقال پیدا می‌کند.

 

حال نوبت به عملکرد بخش یونیت داخلی می‌رسد؛ به طوری که اگر وی آر اف (VRF) هایسنس Hisense روشن باشد، مایع از شیر انبساط عبور می‌کند و به دلیل افت دما و فشاری که وجود دارد، مایع سرد می‌شود. در ادامه مایع سرد شده از کویل عبور می‌کند و در طی این مسیر تغییر فاز می‌دهد و به گاز تبدیل می‌شود. در این بخش گاز تشکیل شده از طریق لوله‌های خطوط گاز و در جهت مسیر مکش کمپرسور به یونیت خارجی برمی‌گردد.

 

موضوعی که وجود دارد، این است که برای کنترل حجم مبرد وی آر اف (VRF) هایسنس Hisense قطعه‌ای وجود دارد که این کار را انجام می‌دهد. کمپرسور اینورتر را می‌توان این قطعه در نظر گرفت که استفاده از آن می‌تواند کاری کند که دستگاه متناسب با نیاز محیط، دور موتور را تغییر دهد. برای مثال شرایط را تصور کنید که یک محیط دمای خنکی دارد، در این حالت دستگاه با توجه به این موضوع، دور موتور را کم می‌کند تا دما در حالت متعادل قرار گیرد و مصرف برق نیز کم شود.

زایا و معایب سیستم وی آر اف (VRF) هایسنس Hisense

 

از جمله مزیت‌هایی که استفاده از وی آر اف (VRF) هایسنس Hisense به همراه دارد، این است که شما می‌توانید این دستگاه را با دقت بالاتری در راستای دما تنظیم کنید؛ بنابراین در محیطی که این دستگاه در حال استفاده است، احساس آرامش و راحتی بیشتری خواهید داشت.

از آنجایی که فن یونیت داخلی دستگاه از نوع اینورتر است، در زمان روشن بودن دستگاه، صدایی به گوش نخواهید رسید.

وی آر اف (VRF) هایسنس Hisense از معضلاتی چون رسوب مبدل و تجهیزات به دور است، بنابراین تعمیرات آسانی خواهد داشت و مسلما هزینه‌های تعمیر نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

استفاده از آن فضای کمتری اشغال می‌کند و در ظاهر محیط نیز تاثیر منفی ندارد

شرکت آرتا تهویه پاسارگاد توانسته کیفیتی که شما انتظار دارید را با بهترین قیمت عرضه نماید و با تنوع کالایی امکان خرید هر آنچه که در تهیه تجهیزات تهویه مطبوع و تاسیسات بدان نیاز دارید را برای شما مصرف کنندگان محترم فراهم نموده است .
جهت مشاوره و خرید و قیمت روز ، صدور پیش فاکتور به همراه کاتالوگ ارائه میگردد.جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصول مورد نیاز خود می توانید همه روزه با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید و بهترین محصول و قطعات مورد نیاز خود را در کمترین زمان از شرکت آرتا تهویه پاسارگاد تهیه نمایید.