پکیج ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتور – به نوعی دستگاه گرمایشی گفته می‌شود که امروزه جایگزین موتور خانه‌ها شده است . در گذشته برای گرمایش منازل با رادیاتور از موتور خانه استفاده می‌کردند که موتور خانه اضافه بر هزینه بالا به مکان جداگانه ای از جمله یک اتاق یا انبار نیاز داشت و محیط زیادی را اشغال می‌کرد.

پکیج زمینی ایران رادیاتور پکیج دیواری ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتور چیست؟
پکیج دیواری ایران رادیاتور ساخت شرکت ایران رادیاتور می باشد که یکی از برند های با کیفیت وپرفروش ایرانی در تولید تجهیزات گرمایش و موتور خانه محسوب می گردد.
پکیج ایران رادیاتور یک سیستم گرمایشی مانند آبگرم کن است که هم وظیفه آبگرمکن و هم موتور خانه را انجام می‌دهد که
برای گرمایش به وسیله شوفاژ‌ها، رادیاتور و به طور کلی سیستم های گرمایشی‌ که با آب گرم ، محیط را گرم می‌کنند استفاده می‌شود و مانند سایر سیستم‌های گرمایشی برای گرم کردن آب باید از یک منبع سوختی استفاده کند.
سوخت مصرفی پکیج‌های جدید گاز و برق است.
این محصول با اینکه از دو نوع انرژی و سوخت استفاده می‌کند ولی در مقایسه با باقی سیستم‌های گرمایشی مانند بخاری، داکت اسپلیت‌ها و … کم مصرف تر است.
منظور از اینکه می‌گویم کم مصرف است این است که نسبت به کاربردی که دارد کم مصرف است چرا که هم آب گرم مصرفی منازل را تامین می‌کند و هم آب گرمی‌ که برای گرم کردن رادیاتور و شوفاژ مورد نیاز است را تامین می‌کند.
کارکرد این دستگاه ، اینگونه است که زمانی که آب گرم را باز می‌کنید آب از درون مبدل ها و لوله‌هایی که آب را گرم می‌کنند گذشته و آب گرم را به بیرون منتقل می‌کند. پکیج‌ها در دو نوع زمینی و دیواری می‌باشند.

پکیج زمینی ایران رادیاتور
پکیج زمینی ایران رادیاتور دارای یک مخزن است که به صورت همیشگی آب گرم درون آن وجود دارد و زمانی که آب آن خارج شود دوباره پر از آب گرم خواهد شد. درباره پکیج دیواری باید بگوییم که یکی از پرطرفدار ترین‌ها است چرا که فضای کمتری را اشغال می‌کند .

این محصول ظاهری شبیه به ماشین لباسشوئی دارد و زمانی که آب گرم را باز می‌کنید سنسور‌های موجود درون آن آب را گرم می‌کنند و آب مصرفی شما برای حمام، دستشویی، ظرفشویی و … را و همچنین آب گرم مورد نیاز برای گرمای محیط به واسطه رادیاتور را تامین می‌کند و با استفاده از دود کش دود حاصل از آن را به بیرون منتقل می‌کند.

مزایای پکیج ایران رادیاتور
تنظیم کردن دما به میزان دلخواه خود
استقلال هر واحد مسکونی به صورت کامل و جداگانه
نصب و راه اندازی سریع و آسان
کار کردن آرام و بدون تولید صدا و آلودگی صوتی
کاهش انرژی مصرفی گاز، برق و … نسبت به سایر سیستم‌های گرمایشی
فضای مفید محیط منزل را کمتر اشغال می‌کند
بالا بودن ایمنی آن چرا که دارای سنسورهای دود، سنسور آب گرم و
در دسترس بودن برای کنترل سیستم و تعمیر در داخل منزل و…
کاربرد پکیج ایران رادیاتور
گرم کردن محیط منزل و همچنین تامین آب گرم مصرفی یک واحد مسکونی توسط پکیج ایران رادیاتور که در ادامه بیشتر با آن‌ها آشنا خواهید شد.
گرم کردن محیط منزل این گونه است که آب به واسطه پکیج گرم شده و به رادیاتور و شوفاژ‌منتقل می‌شود و گرمای ناشی از شوفاژ و رادیاتور‌ها باعث گرم شدن محیط خواهد شد.
کاربرد دیگر این است که آب گرم مصرفی محیط شما را تامین خواهد کرد و وظیفه آبگرمکن را انجام می‌دهد.

ایران رادیاتور بزرگترین تولید کننده پکیج در خاورمیانه و یکی از ۱۰ تولید کننده برتر در سراسر جهان می باشد .

تولیدات پکیج ایران رادیاتور به بیش از ۳۰ کشور در سراسر دنیا صادر می شود.

ایران رادیاتور مفتخر است که تولید کننده پرفروشترین پکیج در ایران طی چند سال اخیر می باشد .

انواع پکیج های ایران رادیاتور
پکیج ایران رادیاتور ، به منظور مصارف خانگی و اداری و در ظرفیت های حرارتی مختلف ، متناسب با متراژهای متفاوت در دو سری دیجیتال و آنالوگ تولید می شود.

دستگاه دیجیتال با حرف انگلیسی ( L ) و دستگاه آنالوگ با حروف انگلیسی ( M ) نام گذاری می شوند .

دستگاهایی که در نامگذاری با حروف M ، E و L و Z شروع می شوند دارای دو مبدل می باشند . همچنین علامت FF در پایان اسامی دال بر فن دار بودن سیستم گرمایشی می باشد . به عنوان مثال : L36FF یعنی اینکه دیجیتالی بوده ، فن دار است و دارای دو مبدل رایج ترین آنها می باشد..

مدل سری ( L ) با بهرگیری از یک صفحه نمایشگر دیجیتال ، امکان نمایش کدهای خطا(erorr)، جهت عیب یابی آسانتر و اطلاعاتی نظیر میزان درجه حرارت آب و فشار داخلی دستگاه را برای مصرف کننده فراهم میکند.

مدل سری (M و E ) مجهز به نمایشگر دیجیتال نبوده و به صورت دستی تنظیم میشود که اطلاعات مورد نیاز مانند فشار و دمای آب روی یک صفحه مدرج و توسط عقربه های این صفحه قابل رویت است . مدلهای M و E یا به عبارتی آنالوگ ازنظر کارکرد ( در ظرفیت های یکسان ) در یک سطح بوده و فقط از نظر کیفیت، بعضی از قطعات به صورت بسیار جزئی ، متفاوت می باشند و مدل M در بعضی از قطعات با کیفیت تر از مدل E می باشد .

شرکت آرتا تهویه پاسارگاد توانسته کیفیتی که شما انتظار دارید را با بهترین قیمت عرضه نماید و با تنوع کالایی امکان خرید هر آنچه که در تهیه تجهیزات تهویه مطبوع و تاسیسات بدان نیاز دارید را برای شما مصرف کنندگان محترم فراهم نموده است .
جهت مشاوره و خرید و قیمت روز ، صدور پیش فاکتور به همراه کاتالوگارائه میشود و جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصول مورد نیاز خود می توانید همه روزه با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید و بهترین محصول و قطعات مورد نیاز خود را در کمترین زمان از شرکت آرتا تهویه پاسارگاد تهیه نمایید.