ویژه گی مینی چیلر ۴ تن اینورتر هواخنک جی پلاس مدل GSC-V14LJN1

مینی چیلر هواخنک GSC-V14LJN1 یکی از محصولات با کیفیت کمپانی جی پلاس میباشد  با ظرفیت ۴ تن است که نیاز به برج خنک کننده ندارد. این محصول به دلیل داشتن ابعاد کوچک، میتواند انتخابی مناسب برای استفاده در مصارف خانگی و صنعتی است. این مینی چیلر همراه با هواساز و فن کویل مورد استفاده می باشد .

 

 

توضیحات

مینی چیلر دستگاهی است که برای تأمین سرما و گرمای مورد نیاز مصارف صنعتی و خانگی استفاده می‌شود و ظرفیت آن‌ معمولا کمتر از ۱۰ تن تبرید است. مینی چیلرها از کمپرسور، کندانسور، شیرانبساط و اواپراتور تشکیل شده اند. تفاوت مینی چیلر‌‌‌‌‌‌‌های صنعتی و آپارتمانی در ظرفیت‌ آنها است . مینی چیلرهای اینورتر جی پلاس با ضمانت گلدیران در بازار ایران عرضه می‌شوند. مینی چیلر هواخنک GSC-V14LJN1 یکی از محصولات با کیفیت کمپانی جی پلاس با ظرفیت ۴ تن است که نیاز به برج خنک کننده ندارد. این محصول به دلیل داشتن ابعاد کوچک، انتخابی مناسب برای استفاده در مصارف خانگی و صنعتی میباشد. این مینی چیلر همراه با هواساز و فن کویل استفاده می‌شود. امکان نصب و راه اندازی آسان، هزینه‌ی تعمیر و نگهداری پایین از مزایای استفاده از این محصول است.
جی پلاس در طراحی و تولید مینی چیلرهای خود از کمپرسورهای اینورتر جریان مستقیم (DC inverter compressor) استفاده کرده است. مزیت کمپرسورهای جریان مستقیم نسبت به کمپرسورهای AC مصرف انرژی کمتر و طول عمر بیشتر آن‌ها میشود. در روتور کمپرسورهای جریان مستقیم آهنربای دائمی به جای آهنربای القایی به کار رفته است و همین امر سبب شده است که صدا و لرزش کمپرسور در زمان کارکرد کاهش یابد. شرکت جی پلاس با بهره‌مندی از تکنولوژی‌های روز توانسته است تا حد قابل توجهی اثرات مخرب زیست محیطی این دسته از محصولات خود را کاهش دهد و به بالاترین راندمان انرژی دست پیدا کند.

 

ویژگی‌‌‌‌‌‌‌های مینی چیلر GSC-V14LJN1 جی پلاس 

دارای بالاترین راندمان

ظرفیت سرمایش: ۴ تن

اواپراتور: مبدل صفحه ای

مجهز به کمپرسور اینورتر

هزینه تعمیر و نگهداری پایین

قابلیت اتصال به سیستم هوشمند

مبرد: گاز R410 سازگار با محیط زیست

مجهز به فن کندانسور با حجم هوادهی بالا و صدای کم

عملکرد تناوبی یونیت‌‌‌‌‌‌های فرعی در یک مدول  (عملکرد یکسان و طول عمر طولانی‌تر)

 

کمپرسور اینورتر جریان مستقیم

در دستگاه‌های اینورتر (دور متغیر) کمپرسور پس از رسیدن به دمای مطلوب خاموش نمی‌شود بلکه سرعت دور موتور آن تغییر می‌کند، همین امر سبب افزایش دوام عمر  کمپرسور دستگاه می‌شود. با استفاده از تکنولوژی اینورتر به کار رفته در تولید مینی چیلر‌های جی پلاس، زمانی که به کل ظرفیت دستگاه نیاز نیست کمپرسور به صورت هوشمند، به‌جای کارکرد حداکثری با بخشی از توان خود فعالیت می‌کند، به این ترتیب مصرف برق دستگاه نیز کاهش می‌یابد. در مینی چیلر GSC-V14LJN1 جی پلاس راندمان کارکرد دستگاه به علت استفاده از کمپرسور‌های اینورتر جریان مستقیم Twin Rotary به مراتب بهبود یافته است. از مزایای بهره‌مندی از کمپرسورهای اینورتر Twin Rotary، عملکرد بدون لرزش و بدون صدای ناهنجار آن‌ها است.

 

 

موتور فن DC

در طراحی و تولید کندانسور مینی چیلر جی پلاس از موتور فن DC استفاده شده که راندمان بالایی دارد و مصرف انرژی را تا ۵۰ درصد کاهش می‌دهد.

 

 

راندمان انتقال حرارت بالا
اســتفاده از فـین‌های مخصوص روکش دار Bluefin در تولید مینی چیلر تراکمی هواخنک جی پلاس دوام این دستگاه افزایش یافته است؛ بلوفین محافظت بالایی در برابرخوردگی ناشی از هوا، آب و دیگر عوامل خورنده دارد.

فین‌های پوشیده شده توسط هیدروفیلیک و لوله‌های با سطوح داخلی شیاردار موجب بالا رفتن (بهینه شدن) راندمان مبدل حرارتی مینی چیلر جی پلاس شده است.

در مینی چیلر جی پلاس فین‌های جدیدی با طراحی خاص تعبیه شده است که موجب افزایش سطح تبادل حرارت، کاهش مقاومت هوا، مصرف انرژی پایین و در نهایت سبب بالا رفتن کارایی مبدل حرارتی می‌شوند.

 

 

تکنولوژی‌های پیشرفته در مینی چیلر جی پلاس

مبدل حرارتی صفحه ای با راندمان بالا

پمپ سیرکولاسیون آب با راندمان بالا

شیر انبساط برقی برای کنترل پایدار و دقیق جریانِ گاز

کاهش صدا به دلیل بهره‌مندی از تکنولوژی اینورتر، طراحی بهینه‌ی هندسه فن و دریچه هوای خروجی

 

 

محدوده دمای عملکرد وسیع

یکی از ویژگی‌های مینی چیلر هواخنک جی پلاس گستره‌ی دمای عملکرد وسیع آن‌ میباشد . در حالت سرمایش محدوده دمای محیط بیرونی مینی چیلر هوا خنک جی پلاس  ۵- تا ۴۶° سانتی‌گراد و در وضعیت گرمایش ۱۵- تا ۲۷° سانتی‌گراد است. هم‌چنین دمای آب خروجی توسط این دستگاه بین ۴ تا ۵۵° سانتی‌گراد میباشد .

کنترل آسان

مینی چیلر هواخنک جی پلاس مجهز به کنترلر داخلی است؛ با استفاده از این کنترل  می‌توان وضعیت روشن و خاموش دستگاه را مشخص کرد. این تجهیز کنترلی امکان تنظیم دما و کارکرد دستگاه را نیز فراهم می‌کند و از طریق آن می‌توان زمان‌بندی کارکرد دستگاه را تعریف کرد. هم‌چنین کنترل آسان دستگاه با انتخاب ریموت سیم‌دار جداگانه نیز امکان‌پذیر میباشد . لازم به ذکر است کنترلر داخلی امکان عیب‌یابی سریع دستگاه را فراهم می‌کند.
شرکت آرتا تهویه پاسارگاد  توانسته کیفیتی که شما انتظار دارید را با بهترین قیمت عرضه نماید و با تنوع کالایی امکان خرید هر آنچه که در تهیه تجهیزات تهویه مطبوع و تاسیسات بدان نیاز دارید را برای شما مصرف کنندگان محترم فراهم نموده است .
جهت مشاوره و خرید و قیمت روز  ، صدور پیش فاکتور به همراه و کاتالوگ یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصول مورد نیاز خود می توانید همه روزه با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید و بهترین محصول و قطعات  مورد نیاز خود را در کمترین زمان از شرکت آرتا تهویه پاسارگاد تهیه نمایید.