حوله خشک کن ایران رادیاتور

 

حوله خشک کن نوعی رادیاتور می باشد که غالبا در حمام یا سرویس بهداشتی نصب میگردد. این نوع رادیاتور علاوه بر گرم کردن فضا به‌ صورت‌ متعادل و مطبوع، به‌خاطر ظاهر زیبای خود نسبت به رادیاتورهای معمولی، به عنوان دکور برای سرویس‌های بهداشتی نیز محسوب میگردد. مدل بیشتر حوله خشک کن‌ها به‌صورتی می باشد که این دستگاه‌ها به ‌راحتی روی دیوار حمام و توالت نصب میگرددو فضای زیادی را اشغال نمی کند و همین موضوع یکی از دلایل محبوبیت این نوع رادیاتور شده گردیده است .
عملکرد حوله خشک کن ها فرق زیادی با رادیاتورهای معمولینمیکند .حوله خشک کن برای گرم کردن محیط آب گرم مورد نیاز خود را از پکیج میگیرد. گردش آب گرم در لوله‌های حوله خشک کن باعث گرم شدن فضا و همچنین گرفتن رطوبت هوا میگردد. تعداد لوله‌های این دستگاه برطبق اندازه‌ی حمام متفاوت میباشد.
حوله خشک کن ها کاربردهای زیادی به غیر از خشک کردن حوله و لباس دارد.

مهمترین کاربرد حوله خشک کن ها، گرم کردن محیط می باشد.

همانطور که از نام دستگاه مشخص هست استفاده از آن برای خشک کردن حوله‌ها، دستمال‌ها و لباس‌های کوچک در حمام و سرویس‌های بهداشتی میباشد.

یکی دیگر از کاربردهای حوله خشک کن این میباشد که این دستگاه می‌تواند با کنترل رطوبت هوا، از رشد قارچ‌ها و کپک ها جلوگیری میکند .

طراحی زیبا و منحصر به فرد انواع حوله خشک کن ها‌ (جدای از کارایی‌شان) آنها را به یک وسیله دکوری برای سرویس بهداشتی تبدیل کرده است.

کارخانه ایران رادیاتور یکی از بزرگترین تولید کنندگان رادیاتور حوله خشک کن یا رادیاتور حوله ای در کشور میباشد .

شرکت آرتا تهویه پاسارگاد توانسته کیفیتی که شما انتظار دارید را با بهترین قیمت عرضه نماید و با تنوع کالایی امکان خرید هر آنچه که در تهیه تجهیزات تهویه مطبوع و تاسیسات بدان نیاز دارید را برای شما مصرف کنندگان محترم فراهم نموده است .
جهت مشاوره و خرید و قیمت روز ، صدور پیش فاکتور به همراه و کاتالوگ یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصول مورد نیاز خود می توانید همه روزه با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید و بهترین محصول و قطعات مورد نیاز خود را در کمترین زمان از شرکت آرتا تهویه پاسارگاد تهیه نمایید.